DZIAŁAMY OD
[{"meta":{"desc":"","caption":"","title":""},"full":"https://madeincosmos.com/wp-content/uploads/2014/11/mapa_onas4.jpg","medium":"https://madeincosmos.com/wp-content/uploads/2014/11/mapa_onas4-300x104.jpg","large":"","slideshow":"https://madeincosmos.com/wp-content/uploads/2014/11/mapa_onas4-944x550.jpg","slideshow1366":""}]
  • 1
  • 2

Kasia Muranty

Kultura wizualna jest dla mnie niezwykle ważnym elementem świata. Mam przekonanie, że ma ona duży wpływ na kulturę generalnie. Dlatego zajmuję się projektowaniem i komunikacją posługując się właśnie językiem wizualnym.

Łukasz Sawicki

„Jak dorosnę, będę projektorem jak dziadek!" - chodziło oczywiście o mojego dziadka, projektanta-inżyniera, a frazę wypowiedziałem mając lat 6. Dziś wiem, że sztuki wizualne to jest to, co tygryski lubią najbardziej. I trzymam się tego.

Szkicujemy, poszukujemy, projektujemy, rysujemy, porządkujemy…

Zajmujemy się projektowaniem graficznym i do każdego zadania podchodzimy bardzo indywidualnie. Z pewnością zawsze zwracamy uwagę na każdy detal projektu. Jesteśmy ciekawi wobec nowych wyzwań i tematów.

Jesteśmy absolwentami warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplomy obroniliśmy w pracowni projektowania wydawniczego profesora Lecha Majewskiego. Jako studio jesteśmy członkami Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej STGU. Uczestniczyliśmy w Biennale Plakatu w Wilanowie. Nasze plakaty pokazywane były na wystawach w Meksyku, Ljubljanie, Grenoble i Paryżu.

PRACOWALIŚMY DLA:
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Murator Architektura
Muzeum Historyczne m. st. Warszawy
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
Muzeum Narodowe w Warszawie
Polskie Radio
Press
Strefa Wolnosłowa
Studio Munka
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „Ę”
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Wprost

MÓWIĄ O NAS:

„Fundacja Strefa Wolnosłowa współpracuje z Made in Cosmos od swoich narodzin. Kasia opracowała identyfikację wizualną fundacji w momencie, kiedy jeszcze nas nie było i tylko najwięksi optymiści wierzyli w powodzenie naszych dzialań. Od tej pory Kasia tworzy projekty plakatów do wszystkich Strefowych spektakli i wydarzeń, a my się nimi chwalimy w całej Polsce i Europie. Łukasz współpracował z nami przy międzynarodowym projekcie, którego dumą jest zaprojektowana przez Made in Cosmos strona internetowa działająca do dziś jako najlepsza dokumentacja działań projektu, jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Od niedawna Made in Cosmos tworzy również identyfikację wizualną i materiały promocyjne kawiarni i przestrzeni warsztatowej Strefy Wolnosłowej i Teatru Powszechnego – Stół Powszechny. Made in Cosmos jest studiem graficznym, któremu można zaufać, Kasia i Łukasz tworzą projekty na wysokim poziomie, są profesjonalni, terminowi i bardzo zdolni!"
Alicja Borkowska
(Strefa Wolnosłowa, City Ghettos of Today, Stół Powszechny)

„Galeria Salon Akademii współpracuje z Made in Cosmos od początku swojej działalności. Przez cały ten czas mogliśmy liczyć na graficzne wsparcie, dobrą energię i zaangażowanie. Kasia i Łukasz to ludzie z dużym wyczuciem i klasą, ich projekty charakteryzują się dużą starannością i wnikliwym podejściem do tematu. Szeroki wachlarz zróżnicowanych realizacji projektowych, wykonanych przez studio, były zawsze przemyślane, miały artystyczny charakter, a jednocześnie były dopasowane do możliwości produkcyjnych. Dziękujemy Made in Cosmos i życzymy dalszych sukcesów!!!"
Iga Chmielecka
(Salon Akademii, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie)

„Made in Cosmos. Poza obszarem ziemskiej wyobraźni. Twórcza inwencja sięga do 100 km nad powierzchnią Ziemi, przenika ze wszystkich stron, w tym niebezpieczne uzależnia od stylu, pomysłowości, indywidualnego podejścia do projektowania. Polecam w przestrzeni kosmicznej, w okolicach orbity Ziemi i w najbliższym otoczeniu."
Kuba Czekaj
(reżyser, www.kubaczekaj.com)

„Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z ich projektami, oszalałam z zachwytu. Potem zetknęłam się drugi raz i stwierdziłam „Tamto to nic. Teraz dopiero oszalałam”. Za trzecim razem zweryfikowałam swoje poprzednie odczucia: „Nie, nie. To tym razem oszalałam”… I tak już od lat, każde kolejne spotkanie z twórczością Made in Cosmos zmusza mnie do aktualizowania moich spostrzeżeń."
Aga Klahs
(Klahsadom)

„Made in Cosmos to utalentowani i profesjonalni w każdym calu wizualni idealiści. Każdy pixel mają pod kontrolą, ich projekty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Przy całej swojej staranności, nie tracą z oczu planu ogólnego i naczelnej idei przyświecającej danej realizacji. Są uważni i elastyczni, a klient jest dla nich partnerem – potrafią wsłuchać w jego potrzeby i zaproponować takie rozwiązania, by efekt końcowy odpowiadał założeniom biznesowym, a jednocześnie zachwycał warstwą wizualną. Projekty Kasi i Łukasza to niezwykłe wyczucie formy, świeżość, polot koncepcji i germańska precyzja wykonania. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i trzymamy kciuki za kolejne realizacje Made in Cosmos!
Magdalena Majchrzak
(Muzeum Narodowe w Warszawie)

„Made in Cosmos... tylko dla wymagających! Świetny kontakt, doskonała współpraca na każdym etapie projektu, niewyczerpane źródło pomysłów, profesjonalizm wykonawczy... polecam!"
Michał Piotrowski
(Piotrowski Music, sonore.pl)
  • 1
  • 2

Kasia Muranty

Kultura wizualna jest dla mnie niezwykle ważnym elementem świata. Mam przekonanie, że ma ona duży wpływ na kulturę generalnie. Dlatego zajmuję się projektowaniem i komunikacją posługując się właśnie językiem wizualnym.

Łukasz Sawicki

„Jak dorosnę, będę projektorem jak dziadek!" - chodziło oczywiście o mojego dziadka, projektanta-inżyniera, a frazę wypowiedziałem mając lat 6. Dziś wiem, że sztuki wizualne to jest to, co tygryski lubią najbardziej. I trzymam się tego.

JESTEŚMY CZŁONKIEM